Arhivska fotografija Croatije Geislingen (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (N. Raguž)

CROATIA GEISLINGEN NASTAVILA POBJEDNIČKI NIZ: Hat-trick Daniela Žuljevića u 4:1 pobjedi nad momčadi Donzdorf II

U 3. kolu Kreislige A3, Croatia Geislingen je upisal treću, i ovaj put uvjerljivu pobjedu, poboljšavši svoju gol razliku na 12:3.

Croatia Geislingen 2012 – 1.FC Donzdorf II  4 : 1 (1:1)

Momčad 1.FC Donzdorfa II očekivano se pokazala kao kvalitetna momčad koja je pružila jak otpor hrvatskoj momčadi. To pokazuje i rezultat od 1:1 na poluvremenu.

U drugom dijelu utakmice Croatia u potpunosti okreće vodu na svoj mlin, te s 3 komada u mreži gostiju zaključuje nedjeljnu utakmicu te ostaje na vrhu ljestvice.

Sastav Croatije Geislingen: Bibić, Josipović, A.Kepić, Blaž, Žuljevic, M.Kepić, Bašić, Brlošić (C), Ranogajec, Topolovec, Karanfilovski. Još su igrali: Golubić , Kobaš, Čavara i Giura. Trener: Danijel Žuljević

Trostruki strijelac u pobjedi Croatije bio je igrač i trener Daniel Žuljević (12′, 67′, 73′), a jedan pogodak, u 81. minuti, je postigao Josip Golubić kojemu je ovo bio prvijenac za prvu momčad.

Uz Croatiu, nakon 3 kola jedina momčad sa stopostotnim učinkom je još momčad FV Vorwärts Faurndau.

Poraz druge momčadi Croatije

Druga momčad Croatije, usprkos dobroj igri, nije uspjela doći do bodova ni u drugom kolu. Gosti iz Eybacha su se pokazali kao jača momčad kojoj Croatia II može parirati, ali ne i odlomiti bod.

Croatia Geislingen 2012 II – TV Eybach  1 : 5

Sastav Croatije II Geislingen: Strinavić, Kolak, Kobaš, V. Rukavina, Ostojić, E. Rukavina, Čavara, Maslač, Turković, Nimac, Pavičić. Klupa za pričuve: Kusnezow, Giura, Apati. Trener: Valentin Rukavina. Strijelac za Croatiju bio je Josip Turković u 28. minuti.

U idućem kolu obje momčadi Croatije gostuju kod momčadi SSV Göppingen i SSV Göppingen II.