Kapetan Croatije Frankfurt Dino Božinović-Mador / Foto: Fenix (S.Konta)

CROATIA FRANKFURT NIŽE POBJEDE: U pripremnoj utakmici Croatia savladala momčad Rödelheim s 4:1

Na gostovanju kod momčadi Rödelheima sastav trenera Daniela Konte ostvario je pobjedu uz još jednu odličnu igru u kojoj je dva zgoditka postigao Ivan Propadalo, a po jedan Petar Bešlić i Ante Štrlić.

1FC Rödelheim – FC Croatia Frankfurt 1:4 (1:2)

Lijep i sunčan nedjeljni dan doveo je na igralište u Frankfurt-Rödelheim brojne navijače Croatije koji mogu biti više nego zadovoljni onim što je pružila hrvatska momčad.

Iako su domaćini poveli već u 3. minuti sa 1:0, Croatia je brzo uzvratila i već u 6. minuti dolazi do poravnanja rezultat. Zgoditak je postigao Petar Bešlić na dodavanje Gluhakovića.

U 19. minuti gledatelji su pljeskom nagradili zgoditak Ante Strljića koji iz slobodnog udarca sa 20-tak metara neobranjivo trese mrežu vratara domaćina.

U drugov poluvremenu obe momčadi su igrale tvrdo ali otvoreno. Rezultat se nije mijenjao sve do pred kraj utakmice kada povratnik u redove Croatiej Ivan Propadalo postiže dva zgoditka. Prvi u 88. minuti na dodavanje Strljića a drugi iz jedanaesterca u 89. minuti.

CROATIA FRANKFURT: Marko Nauber, Božinović-Mador (C), Bešlić, Soldo, Mihaljević, Gluhaković, Štrljić, Leonardo Bračić (od 57. Amanatidis), Molnar, Gamulin, Propadalo