Detalj s utakmice Croatije Frankfurt (ILUSTRACIJA - samo ilustrira događaj)/ Foto: Fenix (SIM)

CROATIA FRANKFURT I DALJE NEPORAŽENA: Na gostovanju u Eschersheimu Croatia imala vodstvo do 84. minute, a onda je primljen autogol

U susjedskom derbiju starih rivala u Frankfurt-Eschersheimu, Croatia je uzela bod i nastavila seriju nepobjedivosti u 11 odigranih kola Kreisoberlige Frankfurt.

Concordia Eschersheim – FC Croatia 1:1 (0:1)

Bilo je to još jedno dobro izdanje hrvatske momčadi koja je sveukupno gledajući zaslužila pobjedu. Croatija je povela pogotkom Dominika Emmela u 55. minuti iz slobodnog udarca sa oko 17 metara.

Kad je izgledalo da će Croatija osvojiti još tri nova boda, dogodila se nes(p)retna intervencija jednog od najboljih i najiskusnije igrača Daniela Solde i lopta je završila u vlastitoj mreži.

Unatoč „gubitku“ dvaju bodova kod Concordie, Croatia Frankfurt je i dalje prva na ljestvici sa 29 bodova iz 11 utakmica. Hrvatska momčad ima i najbolji napad i najbolju obranu u ligi sa gol razlikom od 32:5.

Sastav Croatije: Nauber, Emmel, Reljić, Duvnjak (od 80. Vuk), Mandurić, Bonano, Soldo, Ivošević (od 46. Benhima), Matović, Propadalo (od 76. Romić), Sarssar

Pobjeda druge momčadi Croatij

Heisenrath Goldstein II – FC Croatia II 1:3

Na gostovanju u Goldsteinu druga momčad Croatije je zasluženo slavila u jednoj dosta borbenoj i dinamičnoj utakmici. S tri nova boda, Croatia II je ostala na 4. mjestu ali sada svega na dva boda razlike od momčadi Bergena koja ima 3 boda više od Croatije II.

Sastav Croatije II: Novokmet, Ivošević, Gavran, Ladan, Radovac, Mirko Puljić, Dragičivić, Josip Puljić (ml),Braćić, Baotić, Livajić. Pogotke za Croatiju: Gabriel Dragičević (2) i autogol domaćina

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u nedjelju, 15. listopada u 15 sati na svom igralištu u Heddernheimu šrotiv momčadi Hausen. Druga momčad Croatije je slobodna.