Croatia Bietigheim nize pobjede, ali i ostaje bez igrača

SpVgg Besigheim II-NK Croatia Bietigheim 2:4

CROATIA Bietigheim nize pobjede, ali i ostaje bez igrača

Sportski park Besigheim

GLEDATELJA 150

Strijelci za Croatiu: Botic 2,Schulz 1, Wolf 1

NK Croatia Bietigheim:Letteriello,Juric(Galovic K.), Vritschmann, Yilmaz, Harnasz, Lamnek, Wolf(Khan), Dlabal, Ribic(Pulst), Botic, Sshulz, Niewrzol

Peta pobjeda za redom  bila je očekivana i zaslužna, no ovog puta igra nije bila na zadovoljavajućoj razini, a tome je u dobroj mjeri pridonio domaćin koji nije baš birao sredstva da spriječi možda i veću katastrofu po njih.

Kockasti već od početka najavljuju da žele biti gazde na terenu. Iz nekoliko neuspjelih pokušaja, a onda već u četvrtoj minuti krasnim prodorom kroz sredinu i snažnim udarcem u same rašlje Ranko Botić svladava vratara domaćih za 1:0.

Tempo tada nesto pada, da bi u dvadesetoj minuti Denis Schulz svojom snažnom lijevicom povisio na 2:0.

Od tada čitava igra gubi na kvaliteti, što se odražava na nervozu obje momžadi, redaju se skriveni prekršaji u kojima prednjače domaći akteri, a takav jedan bio je razlog za zamjenu Jurića sa K. Galovićem koji je dobio udarac u rebra, da bi samo nekoliko minuta poslije Ribić zbog teže ozlijede u području glečnja morao put bolnice.

Na 3:0 povisuje D.Wolf u 42.minuti

U drugom poluvremenu štićenici Miljenka Sablje kontroliraju igru, ali ne događa se neka posebna prilika, ali 65.minuta donosi slavlje. Jedna nabačena lopta od Niewrzola i snažan volej Botica i to je 4:0. Denis Schulz ima još jednu stopostotnu priliku kad se nalazi oči u oči sa golmanom, pa svoj sebičan moment plaća nepogotkom.

Do kraja utakmice naći se opuštaju, pa to do tada neopasni protivnici koriste i sa svoja dva pogotka kazne samouvjerene „crvene“ iz Bietigheima.

U nedjelju 15.12. u 14.00 sati igra se zadnja (pred zimsku pauzu) zaostala utakmica kod vodećeg Erligheima, a večer prije toga u subotu proslavit će se Božićno predvečerje u DOM-u HKZ i NK Croatie Bietigheim. Domaćini su Katica i Tomo Fulir.