Croatia Bietigheim neumoljiva prema protivnicima

Za Bietigheim sluzbeni proljetni dio nije još ni počeo, a Hrvatska je momčad bez respekta prema protivnicima u pripremnom razdoblju i doslovno melje sve pred sobom.
Ovoga puta njemački protivnik TSV Sshwieberdingen III, koji se uspješno natječe u klasi kvalitete kao i hrvatska momčad, nije se mogao oduprijeti silnim napadima domaćina iz Bietigheima. Sam rezultat od 5:0 je više nego zaslužen. Michael Sabljo isprobao je u igri svih 17 igrača koje je imao u nedjelju na raspolaganju.
Početak igre nije davao do znanja da će Croatia biti toliko uvjerljiva. Nervoza se vidjela, možda i pod dojmom osvajanja Večernjakove Domovnice u Bad Homburgu za najpopularniju hrvatsku momčad izvan domovine.

Drugo poluvrijeme Croatia je još više pojačala tempo. Schwieberdingen je bio zbijen u svojih šesnaest metara i pravo je čudo što rezultat nije bio izrazen i dvocifrenim rezultatom. Prilika je bilo na pretek. No, gosti su se morali zatvoriti te uspješno odolijevati napadima Croatie.
Posljednju pripremnu utakmicu prije početka nastavka prvenstva Croatia igra također u Bietigheimu. Susret je na rasporedu 15. ožujka u 14.30 sati, a protivnik je TuS Freiberg.

Prva utakmica službenog dijela proljeća NK Croatia je gost kod SV Walheima, koji najozbiljnije ugrožava vodeću poziciju crveno-bijelih.
Utakmica se igra 22. ožujka u 15.00 sati.