Croatia Bietigheim izgubila dva boda i ispustila vodeću poziciju

SV Walheim – NK Croatia Bietigheim 1:1

NK Croatia Bietigheim
Hrvati ispustili dva boda Foto:Antun Igrec

Croatia Bietigheim dobro je otvorila susret protiv SV Walheima. Već u četvrtoj minuti susreta, nakon centaršuta Sablje, novopridošli Albayak je ubacio loptu u mrežu za vodstvo Croatije Bietigheim 0-1. Nastavila je Croatija Bietigheim napadati gol Walheima, no strijelci nisu bili precizni. Najbolju priliku u prvom dijelu propustio je realizirati Cervone, kada je nakon slobodnog udarca Sablje, glavom poslao loptu u vratnicu.

Drugo poluvrijeme je SV Walheim otvorio čvršće i ofenzivnije što je stvorilo nekoliko poluprilika pred golom Croatije Roberta Letteriela. Sredinom drugog dijela golman Walheima je u šesnaestercu srušio igrača Croatije Wahla, a sudac je svirao najstrožu kaznu. Michael Sabljo bio je izvođač kaznenog udarca, ali udarac koji je uputio bio je traljav i golman je lako uhvatio loptu.

Neiskorišteni jedanaesterac unio je pomalo nervoze u redove Croatije Bietigheim, a pritisak domaćeg Walheima bivao je sve jači. Igrala se 85. minuta kada je jednu ubačenu loptu iz kornera igrač Walheima pospremio u mrežu Croatije Bietigheim. Bio je to gol za 1-1.

Croatija Bietigheim je ovim neodlučenim rezultatom vodeću poziciju na ljestvici prepustila momčadi TSV Kleinsachsenheimu, koja sada ima bod više od Croatije Bietigheim.

Sljedeću utakmicu Croatia Bietigheim igra protiv VfL Gemmrigheim u nedjelju 29.03.2015 u 15.00 sati.