VIDEO Chelseaov Perica debitirao za NAC: Zabio pet minuta nakon ulaska u igru

Mladi Zadranin zabio je pret kraj utakmice u kojoj je NAC slavio 5:1

NAC Breda u 6. kolu nizozemskog prvenstva stigal je do prve pobjede, i to vrlo uvjerljive (5:1) na gostovanju kod Rode.

Igrač Chelsea na posudbi u NAC-u i mladi hrvatski reprezentativac, Stipe Perica, debitirao je za svoju novu momčad pogotkom u 86. minuti, a postigao ga je samo pet minuta nakon ulaska u igru. Tim pogotkom njegova momčad povela je 4:1.

Vodeći na ljestvici je Zwolle sa 13 bodova, Roda je 14. sa 7 osvojenih bodova, a NAC 15. sa 5 bodova. (ha)