Četvrti uzastopni poraz Croatie Griesheim!

DSC06054-3U 16. kolu Kreislige A Darmstadt u Erzhausenu sastale su se dvije ekipe iz sredine tablice. Croatia Griesehim je doputovala u Erzhausen s ciljem da prekine crni niz od tri uzastopna poraza. Iako je stručno vodstvo Croatie Griesheim ukazalo igračima na greške tijekom igre, pad koncentracije te brojni promašaji, nastavili su se i u šesnaestom kolu, te je Croatia Griesehim izgubila i četvrtu utakmicu za redom.

Susret je počeo blagom inicijativom Croatie Griesheim koja je pokazivala više od igre,no neiskorištene prilike, pogreške u zadnjoj liniji, opet su se pokazali kobnim, te je domaća momčad iz Erzhausena u 33. minuti vodila 2-0. Croatia je ipak uspjela smanjiti rezultat na 2-1 u 37. minuti, a strijelac iz jedanaesterca je bio Razan Farag.

Drugo poluvrijeme Croatia je otvorila dobro, stisnula protivnika te stvarala poluprilike koje nisu iskorištene. U 74. minuti je Razan Farag uspio izjednačiti na 2-2 i činilo se da će Croatia izvući barem bod iz ovog susreta. Igrala se 88. minuta kada je iz jednog kontranapada ekipa iz Erzhausena  uspjela postići treći gol za konačni rezultat 3-2 i tako gurnuti ekipu Croatie Griesheim u još veće dubioze.

Croatia Griesheim:Smith, Pupić, Banović, Blessing, Kocić, Kühn,Farag, Nazari, Andrijević, Zdilar, Gebreigzeher.(klupa Nothnagel,Madroun)