BUNDESLIGA: Werder nepobjediv u Frankfurtu, poraz Leipziga u Mönchengladbachu

U 6. kolu Bundeslige, Eintracht Frankfurt ni ovaj put na svom Deutsche Bank Parku nije uspio savladati  SV Werder Bremen.

Iako se trener Eintrachta Adi Hütter mogao osloniti na oporavljenog kapetana Davida Abrahama, to u konačnici nije donijelo ništa više od neriješenog rezultata 1:1.

Gosti, koji posljednjih godina rijetko gube bodove u Frankfurtu, su preko Josh Sargenta u 51.minuti došli vodstvo, a André Silva je u 65.minuti izjednačio za Eintracht.

U posljednjoj utakmici subotnjeg kola, Borussia Mönchengladbach je doma savladala Leipzig s 1-0 pogotkom Hannesa Wolfa u 60. minuti. Bivši Dinamovac Dani Olmo igrao je do 66. minute za Leipzig.

Bayern je upisao pobjedu u Kölnu, Borussia Dortmund u Bielefeldu, dok je Augsburg slavio pobjedu doma protiv Mainza.

Porazom Leipziga došlo je i do promjene na ljestvici tako da su na čelo izbili Bayern i Borussia Dortmund koji imaju po 15 bodova, dok je Leipzig treći sa 13 bodova.