BUNDESLIGA: Remi Augsburga i Eintrachta, Jakić ušao s klupe

U pretposljednjoj utakmici 19. kola Bundeslige nogometaši Augsburga i Eintrachta su remizirali odigravši 1-1.

 

Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu. Gosti iz Frankfurta su poveli u 22. minuti kada je strijelac bio Japanac Kamada, ali je u 38. izjednačio Gregoritsch.

Kao i u prošlom kolu, u porazu protiv dortmundske Borussije, tako je i ovaj put hrvatski nogometaš Kristijan Jakić ušao u igru s klupe Eintrachta. Igrao je od 79. minute.

Augsburgu je ovo bila četvrta ligaška utakmica u nizu bez pobjede (tri remija i jedan poraz) te se nalazi na 15. mjestu ljestvice. Eintracht je nakon tri pobjede u nizu upisao i drugu utakmicu u Bundesligi bez pobjede (poraz i remi). Klub iz Frankfurta je trenutačno osmi na ljestvici.

Na vrhu ljestvice je Bayern s 46 bodova, odnosno, šest više od dortmundske Borussije koja je druga.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta
BELGIJA BEZ POBJEDE: Iran je uspio ostati neporažen i u drugoj utakmici na SP-u
POTPUNA DOMINACIJA: Španjolska razbila Saudijsku Arabiju i upisala prvu pobjedu na SP-u
BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu