BUNDESLIGA: Remi Augsburga i Eintrachta, Jakić ušao s klupe

U pretposljednjoj utakmici 19. kola Bundeslige nogometaši Augsburga i Eintrachta su remizirali odigravši 1-1.

 

Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu. Gosti iz Frankfurta su poveli u 22. minuti kada je strijelac bio Japanac Kamada, ali je u 38. izjednačio Gregoritsch.

Kao i u prošlom kolu, u porazu protiv dortmundske Borussije, tako je i ovaj put hrvatski nogometaš Kristijan Jakić ušao u igru s klupe Eintrachta. Igrao je od 79. minute.

Augsburgu je ovo bila četvrta ligaška utakmica u nizu bez pobjede (tri remija i jedan poraz) te se nalazi na 15. mjestu ljestvice. Eintracht je nakon tri pobjede u nizu upisao i drugu utakmicu u Bundesligi bez pobjede (poraz i remi). Klub iz Frankfurta je trenutačno osmi na ljestvici.

Na vrhu ljestvice je Bayern s 46 bodova, odnosno, šest više od dortmundske Borussije koja je druga.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

ENGLESKE BOLJA OD PANAME: Bellingham i Kane odveli “Tri lava” na vrh skupine
HRVATSKA NASTAVLJA NATJECANJE U TORONTU: Vatreni protiv Gane upisali drugu pobjedu na SP-u
Luka Modrić, Ante Budimir slave pobjedu nad Panamom / Foto: Hina
KALKULACIJE SU POTPUNO JASNE: Evo što Hrvatskoj donosi pobjeda, što remi, a kakav crni scenarij prijeti u slučaju poraza od Gane
IVAN PERIŠIĆ: Stigao do impresivne brojke od 156 nastupa u dresu “Vatrenih”
RASPLET: Nogometaši Belgije i Egipta osvojili prva dva mjesta, eliminiran Urugvaj i Saudijska Arabija  
Zlatko Dalić / Foto: Hina
DALIĆ PRED UTAKMICU PROTIV GANE: Moramo biti koncentrirani u fazi obrane i imati više odgovornost
SUD ODLUČIO: Prvi časnik s katamarana ide u zatvor