Hoffenheim(ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (Preslik Twitter TSG H)

BUNDESLIGA: Pobjede Hoffenheima i Leipziga

Pobjede Hoffenheima i Leipziga obilježile su subotnje 18. kolo Bundeslige nakon jučerašnjeg senzacionalnoga poraza Bayerna u Muenchenu od Borussije (M).

Hoffenheim je kao domaćin s 3-1 nadigrao Augsburg i probio se na treće mjesto. Dva je gola za domaćine dao Bebou, a Andrej Kramarić je igru napustio u 90. minuti.

Leipzig je proljetni dio započeo pobjedom od 4-1 kod kuće protiv Mainza, uz dva gola Portugalca Andre Silve. Joško Gvardiol je odigrao svih 90 minuta za Leipzig.

“Fenjeraš” Greuther Furth i Stuttgart odigrali su bez golova u vrlo slaboj utakmici praktički bez šansi, a Borna Sosa je igrao cijeli susret za goste.

Bayer i Union su odigrali 2-2, a istim rezultatom završila je i utakmica Freiburga i Arminie.

Kasnije igraju Eintracht i Borussia (D).

Vodi Bayern (43) ispred Borussije (D) s 34 boda i Hoffenheima s 31 bodom.