Slavlje igrača Bayerna (arhivska fotografija) / Foto: Preslik (Twitter BM)

BUNDESLIGA: Bayern uvjerljivom pobjedom došao nadomak naslova prvaka

Nogometaši Bayerna pobijedili su u gostima Arminiju s 3:0 u utakmici 30. kola njemačke Bundeslige, te ponovno imaju devet bodova prednosti.

Bayern je poveo autogolom Danca Jakoba Laursena u 10. minuti, Serge Gnabryu sedmoj minuti nadoknade poluvremena povećao na 2:0, a konačan rezultat postavio je Jamal Musiala u 85. minuti.

Josip Stanišić je ušao u igru za Bavarce u 48. minuti.

Bayern je na prvom mjestu na ljestvici sa 72 boda, devet više od drugoplasirane Borussije Dortmund, a Arminia je na pretposljednjem, 17. mjestu na tablici s 26 bodova.

U sljedećem kolu Bayern će u derbiju dočekati Borussiju Dortmund i s pobjedom bi potvrdio osvajanje naslova prvaka.