Andrej Kramarić pruža odlične igre u TSG Hoffenheim / Foto: Twitter TSG Hoffenheim

BUNDESLIGA: Bayern slavio kod Augsburga, Stuttgart deklasirao Leipzig, Kramarić strijelac u remiju Hoffenheima

Nogometaši Bayerna iz Münchena slavili su na gostovanju kod Augsburga s 3:2 i ostali pratitelji lideru Bayeru iz Leverkusena koji je odigrao 1:1 protiv Borussije Münchengladbach.

Bavarci u slavili pogocima Aleksandra Pavlovića iz 23. Alphonsa Daviesa iz sudačke nadoknade prvog dijela i Harryja Kane iz 58. minute. Oba pogotka domaćina postigao je Ermedin Demirović, i to u 52. i četvrtoj minuti nadoknade drugog poluvremena.

Manuel Neuer je u 88.minuti obranio jedanaesterac Michelu.

Hrvatski napadač Dion Drena Beljo ušao je u 62. minuti za Augsburg, koji je doživio osmi poraz u sezoni te se nalazi na 12. mjestu s 21 bodom. Bayern je s nova tri boda došao na njih 47, jedan manje od vodećeg Bayera koji svoj susret igra u večernjem terminu.

Kramarić strijelac

Hrvatski reprezentativac i nogometaš Hoffenheima Andrej Kramarić zabio je svoj sedmi pogodak u Bundesligi ove sezone. U utakmici protiv Heindeheima Kramarić je bio strijelac iz jedanaesterca u 7. minuti dodatka prvog poluvremena za 1:1. Heindeheim je poveo u 29. minuti pogotkom Erena Dinkcija.

U Stuttgartu su igrale treća i četvrta momčad sezone. Domaći su vodili 2-0 pogocima Deniza Undava i Enza Millota, ali je tada za goste na scenu stupio Šeško koji je preciznim udarcem glavom u 32. minuti smanjio na 1:2. No, nastavak je bio sličan, domaći su prednost povećali pogotkom Jamieja Lewelinga, nekoliko minuta kasnije Lois Openda smanjio je na 2:3 za Leipzig. No već minutu kasnije domaći imaju prednost od 4-2 nakon drugog pogotka Undava. Isti je igrač u 75. minuti postigao i treći pogodak na utakmici za konačnih 5:2.

Wolfsburg Nike Kovača i Köln odigrali su 1-1, a Lovro Majer je igrao do 71. minute.