Bojan Bogdanović (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

BOGDANOVIĆ: Zabavno mi je igrati u Detroitu

Ovo je nova situacija za mene, činjenica da sam baš ja najstariji igrač u momčadi”, rekao je hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović američkim novinarima nakon poraza kod New Yorka 112-121.

 

Ponovno je Bogdanović predvodio svoju momčad iz Detroita po poenima. Ubacio ih je 25, ali to nije bilo dovoljno za treću pobjedu Pistonsa ove sezone. Unatoč tome što je Detroit na dnu ljestvice Istočne konferencije s omjerom 3-10 Bogdanović nije bio negativan nakon još jednog poraza.

„Iskreno rečeno, meni je zabavno igrati u Detroitu. Ovo je za mene novo iskustvo i lijepo mi je gledati ovu mladu momčad kako raste iz utakmice u utakmicu. Drago mi je što pokušavam biti kvalitetan mentor u svemu. Imali smo možda više poraza nego li smo ih očekivali, ali ponavljam da je ovo mlada skupina momaka i učimo igrajući“, rekao je Bogdanović koji je trenutačno na prosjeku od 19.3 poena po utakmici te je među četrdeset najboljih strijelaca NBA lige.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Povezano

Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
“SHOW” I U PHILADELPHIJU: Ne dirajte Rockya, odijevanje kipa u boje svoje reprezentacije donosi nesreću
IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva