Bivši ‘Violetten’ Marin Leovac debitirao u golijadi Rijeke

Leovac je sudjelovao u akciji za peti pogodak Rijeke

rijeka

Hrvatski prvoligaš Rijeka odigrao je prijateljsku utakmicu s niželigašem Grobničanom te mu napunio mrežu sa pet pogodaka (5:0).

U visokoj pobjedi za momčad sa Kantride debitirale su i tri prinove među kojima i donedavni igrač bečke Austrije, Marin Leovac, odigravši drugo poluvrijeme. Lijevi bek porijeklom iz Jajca sudjelovao je i u akciji za posljednji pogodak Rijeke koji je u 71. minuti postigao Sharbini.

Preostale pogotke postigli su Alispahić (18.), Kramarić (28. i 58.) te Moises (45.), također debitant. (ha)

>>Leovac u Rijeci: Dinamo je snažan, ali nisam došao da budem drugi