RB Salzburg (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

AUSTRIJSKI KUP: Roko Šimić strijelac za RB Salzburg u pobjedi na gostovanju kod Admire

Nogometaši RB Salzburga, jednog od klubova iz Dinamove skupine u Ligi prvaka, izborili su plasman u četvrtfinale austrijskog Kupa nakon što su na gostovanju pobijedili Admiru sa 6-1.

 

Golove za Salzburg zabili su Max Wober (2), Strahinja Pavlović (25), Benjamin Šeško (32), Junior Diarra (41), Amar Dedić (65), te hrvatski nogometaš Roko Šimić (75-11m). Za domaći sastav pogodak je postigao Stephan Zwierschitz (50).

Šimić je za Salzburg igrao od 69. minute, dok Luka Sučić nije nastupio.

Plasman u četvrtfinale izborili su i Rapid, LASK, Ried, Austria Klagenfurt, Sturm i Wolfsberger.

Posljednji putnik u četvrtfinale bit će poznat nakon utakmice između trećeligaša Wiener Sport-Cluba i bečke Austrije.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
“SHOW” I U PHILADELPHIJU: Ne dirajte Rockya, odijevanje kipa u boje svoje reprezentacije donosi nesreću
IZJAVE: Kimmich smatra kako Njemačka ne smije primati jedan ili dva gola u svakoj utakmici
NIJE DOBRO: Martin Erlić propustio trening
(VIDEO) GVARDIOL I MORO: Fokus je na zajedništvu i na onom što radimo na terenu
PORAZ “ELF-a”: Ekvador s 2:1 savladao Njemačku i izborio “nokaut fazu”
POVIJESNI USPJEH “ZMAJEVA”: BiH pobjedom nad Katarom najvjerojatnije izborila nokaut-fazu Svjetskog prvenstva