Marin Ljubičić (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

AUSTRIJA: LASK na krilima mladog Hrvata do nova tri boda

Napadač mlade hrvatske nogometne reprezentacije Marin Ljubičić bio je asistent za jedini pogodak na utakmici 11. kola austrijskog prvenstva kojim je LASK kao gost u Salzburgu svladao istoimenog prvaka sa 1-0 (1-0).

Ljubičić je u 34. minuti glavom spustio loptu za udarac kapetana Žulja koji je poslao loptu u kut.

Ljubičić je za LASK igrao do 69. minute, dok su njegovi suigrači iz mlade reprezentacije nastupili u momčadi Salzburga, Roko Šimić je na terenu bio do 57. minute dok je Luka Sučić igrao drugo poluvrijeme.

Treći LASK sada ima 21 bod, dva manje od drugog Salzburga, dok je na vrhu Sturm koji nakon 2-1 pobjede protiv Hartberga ima 27 bodova.