luka sucic u hrvatskom dresu
Luka Sučić u hrvatskom dresu (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

AUSTRIJA: Dvije asistencije Sučića u golijadi Salzburga

Hrvatski veznjak Luka Sučić bio je dvostruki asistent u 7-0 (4-0) domaćoj pobjedi Salzburga protiv Austrije iz Lustenaua u susretu 20. kola austrijskog prvenstva.

Sučić, koji je igrao do 66. minute, asistirao je za prvi gol na utakmici Fernandu u 4. minuti i za peti pogodak kojega je u 54. minuti postigao Gloukh.

Roko Šimić ušao je u igru za Salzburg u 66. minuti.

Vodeći Salzburg sada ima 44 boda, pet više od drugog Sturma koji će u nedjelju gostovati kod Tirola, a 10 više od trećeg LASK-a koji je iznenađujuće izgubio na svom terenu od Wolfsbergera sa 0-1 (0-1). Marin Ljubičić u tom je susretu odigrao svih 90 minuta za LASK.