KSV Trenk - MBB SG Augsburg
KSV Trenk - MBB SG Augsburg/ Foto: Fenix (M.Katić)

AUGSBURG: Impresivna pobjeda KSV Trenka na otvaranju drugog djela sezone

Proteklog vikenda nastavljeno je prvenstvo u A Klasi Augsburg, a pred stotinjak gledatelja KSV Trenk upisao je uvjerljivu pobjedu protiv MBB-a rezultatom 3:0.

To je bila prva utakmica novog trenera Marka Tomića na klupi Trenka, a rezultat rada kroz pripremni dio mogao se vidjeti od samog početka susreta.

Već na startu igrači Trenka demonstrirali su svoju ofenzivnu snagu, a to su potvrdili već u 6. minuti kada je Ermin Mahmutović, novo pojačanje momčadi, postigao prvi pogodak. Rezultat je udvostručio najbolji strijelac Trenka, Matej Babić, svojim devetim pogotkom ove sezone.

Nastavak susreta protekao je u dominaciji domaćina, a konačan rezultat postavljen je u 61. minuti kada je nakon sjajnog ubačaja Daria Perića gostujući igrač skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

Od događanja na terenu istaknimo još i nekoliko sjajnih reakcija vratara Jurice Badrova, koji je sačuvao svoju mrežu netaknutom.

I ova utakmica KSV Trenka bila je najgledanija u ligi proteklog vikenda, što ne iznenađuje s obzirom na strast i ljubav koju naši Hrvati iz Augsburga osjećaju prema nogometu.

KSV Trenk: Jurica Badrov, Mirnad Duraković, Miro Cindrić, Amir Bakrač, Dario Perić, Edin Ramulj, Juraj Vinković, Matej Babić, Mladen Crnov, Ermin Mahmutović, Mislav Ćorić. Klupa za pričuve: Ivan Matošević, Marko Tomić, Josip Đotlo

KSV Trenk – MBB SG Augsburg 3:0 (2:0)