Borna Ćorić (ILUSTRACIJA) /Foto: HIna

ATP CHALLENGER: Borna Ćorić poražen od mladog Rumunja

Hrvatski tenisač Borna Ćorić vrlo brzo je okončao s nastupom na zemljanom ATP Challenger turniru u rumunjskom Iasiju. U meču prvog kola sa 6-4, 6-2 je protiv njega slavio 19-godišnji domaći igrač Nicholas David Ionel.

Ćorić je i dalje u potrazi za nekadašnjom formom, no u ovom rumunjskom gradu je nije uspio pronaći. Mladi Rumunj, inače 311. u ovom trenutku na ATP ljestvici, je dominirao tijekom cijelog susreta.

Ključni break u prvom setu Ionel je napravio kod 3-3 nakon čega je mirno i sigurno držao svoj servis za vodstvo 1-0 u setovima.

U drugom setu Ćorić je konstantno osjećao pritisak na svom servisu. Kod 1-1 je spasio dvije break šanse suparnika, ali kod 2-2 je ipak popustio. Rumunjski tenisač je osvojio posljednja četiri gema u nizu za sigurnu i veliku pobjedu na startu turnira u Iasiju.