Sudac poslao Bjelicu na tribinu: Pitao sam ga jesmo li premali za ovu utakmicu

Rogulj odigrao cijeli susret dok je Leovac ušao u igru u 85. minuti

Madridski Atletico u susretu 3. kola Lige prvaka pregazio je Austriju u Beču (3:0). Već nakon 20 minuta španjolska momčad imala je dva pogotka prednosti (Raul Garcia u 8. i Diego Costa u 20. minuti) nad sastavom kojeg vodi Nenad Bjelica. Priču je u nastavku završio svojim drugim pogotkom Diego Costa (53. minuta).

Tako se ipak nisu obistinile Bjeličine najave, koji je nakon neodlučenog rezultata sa Zenitom u Rusiji kazao da će njegova momčad postići pogodak protiv Atletica.

Čak štoviše, sudac je na poluvremenu isključio trenera bečkog kluba uz napomenu kako će drugo poluvrijeme morati pratiti na tribini.

– Pitao sam suca na poluvremenu jesmo li premali za ovu utakmicu. To je bilo dovoljno da me isključi. Rekao mi je da u drugom poluvremenu ne smijem sjediti na klupi – kazao je Bjelica.

Pred 45 tisuća gledatelja na Ernst-Happel stadionu cijeli susret je odigrao Kaja Rogulj dok je Marin Leovac ušao u igru u 85. minuti.

U drugom susretu skupine G Zenit je slavio kod Porta koji je od 6. minute igrao s igračem manje, a strijelac jedinog pogotka bio je Keržakov u 86. minuti.

Poredak: Atletico 9 godova, Zenit 4, Porto 3 i Austrija 1 bod. (ha)