Ante Rebić strijelac u neriješenom 2-2 rezultatu Eintrachta kod Werdera u Bremenu

Hrvatski reprezentetivac Ante Rebić bio je strijelac u neriješenom 2-2 rezultatu Eintrachta u subotu uvečer na gostovanju kod Werdera u Bremenu. Bio je to njegov sedmi prvenstveni zgoditak ove sezone.

Rebić je postigao izjednačujući zgoditak za 1-1 u 35. minuti utakmice. Nakon što je na dvadesetak metara primio loptu desnom nogom, namjestio je lijevu nogu i neobranjvo pogodio gornji desni kut vratara domaćina.

Ante Rebić je bio jedan od najboljih pojedinaca u dresu Eintrachta, koji je do boda protiv Werderu stigao zgoditkom Sebastiena Hallera u 68. minuti s bijele točke.

Zgoditke za Werder su postigli Maximilijan Eggestein u 27. i Martin Harnik u 52. minuti.

S bodom iz Bremena Eintracht je sada četvrti sa 31 bodom, koliko ima i peti RB Leipzig koji u nedjelju gostuje kod Fortune u Düsseldorfu. Werder je jedanaesti na ljestvici sa 26 bodova.