Rebic Perisic
Arhivska fotografija Ante Rebića i Ivana Perišića u hrvatskom dresu / Foto: Hina

Ante Rebić donio Eintrachtu Frankfurt 1,5 milijun eura od FIFA-e

Zbog nastupa igrača na SP u Rusiji, Eintracht Frankfurt će od Svjetske nogometne organizacije FIFA-e dobiti 1,5 milijun eura. Najviše tog novca Eintracht dobiva za nastup hrvatskog reprezentativca Ante Rebića, koji je odigrao čitav turnir u Rusiji.

 

To je u utorak objavio Frankfurter Allgemeine Zeitung navodeći kako je pobjednik njemačkog kupa jedan od 25 njemačkih klubova koji će primiti novac za nastup svojih igrača na SP u Rusiji.

Više FIFA-ina novca od Eintrachta od njemačkih klubova primit će samo Bayern, nešto više od 2,3 milijuna eura, te Borussia Dortmund i Borussia Mönchengladbach.

Kako navodi FAZ, iz prihoda FIFA-e na SP u Rusiji, bit će raspodijeljen na ukupno 416 klubova iz 63 zemlje.

Fenix-magazin/SIM/D.P.

Povezano

BMO FIELD: Hrvatska i Panama na najmanjem stadionu na prvenstvu
TO JE NAŠ LUKA: Modrić protiv Paname ulazi u povijest
Sučić i Šutalo: Možemo igrati protiv svih, Modriću se trebamo diviti
PREOKRETOM DO SVA 3 BODA: Njemačka s 2:1 savladala Obalu Bjelokosti
PREUZELA PRVO MJESTO U SKUPINI: Nizozemska petardom deklasirala Švedsku
OKRETANJE NOVOM IZAZOVU NA SP-u: Olić otkrio formulu za slamanje Paname