ANDREJ KRAMARIĆ PONOVNO STRIJELAC: U Frankfurtu zatresao mrežu Eintrachta koji je preokretom stigao do 3 boda

Andrej Kramarić nastavio je tresti protivničke mreže i u 3. kolu Bundeslige.

U gostujućoj utakmici njegova TSG Hoffenheima protiv frankfurtskog Eintrachta, hrvatski reprezentativac doveo je u 18. minuti svoju momčad u vodstvo od 1:0. Dodavač je bio na Baumgartner.

U drugom poluvremenu Eintracht je pogocima Kamade (54.) i Doste (71.) preokrenuo rezultat i došao do tri boda, što ga je bar privremeno dovelo na prvo mjesto Bundeslige. Kramarić je u zadnjim trenutcima utakmice propustio izglednu priliku za izjednačenje.

Subotnji zgoditak u Frankfurtu bio je šesti Kramarićev gol u prvenstvu, što ga je učvrstilo na ljestvici ovosezonskih strijelaca Bundeslige.

VfB Stuttgart sa Bornom Sosom, koji je igrao od prve minute, doma je odigrao neriješeno 1:1 s Bayernom iz Leverkusena. Werder Bremen je tijesno tukao Arminiu Bielifeld rezultatom 1:0.

Borussia Dortmund je uvjerljivo doma slavila protiv FC Freiburga rezultatom 4:0. 1.FC Köln je u Kölnu izgubio od Borussije Mönchengladbach rezultatom 1:3. RB Leipzig i Schalke igraju od 18,30 sati.