Arhivska fotografija/ Foto: TSG Hoffenheim

Andrej Kramarić dvostruki strijelac u 2:1pobjedi Hoffenheima nad Nürnbergom, Jedvaju svih 90 minuta u pobjedi Bayera u Hannoveru

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavlja sa blistavim igrama u Bundesligi. U nedjeljnoj utakmici TSG Hoffenheima protiv 1.FC Nürnberga Kramarić je postigao oba zgoditka u 2:1 pobjedi svoje momčadi.

Prvi zgoditak za 1:0 Kramarić je postigao u 25. minuti da bi, nakon izjednačenja gostiju u 61. minuti na 1:1 preko Behrensa, Kramarić u 78. minuti postigao pobjednički zgoditak za pobjedu svoje momčadi.

Kramarić je prvi strijelac svoje momčadi sa 12 zgoditaka u prvenstvu te šesti na listi strijelaca Bundeslige na kojoj prvo mjesto zauzima Robert Lewandowski sa 17 zgoditaka.

Nogometaši Bayer Leverkusena iznenadili su na snijegom pokrivenom terenu u Hannoveru domaći Hannover 96 i pobijedili sa 3:2. Dva zgoditka za goste postigao je Kevin Voland te jedan Kai Havertz. Tin Jedvaj je odigrao svih 90 minuta u dresu Bayera na mjestu lijevog bočnog.