Novi bod za pomlađenu drugu momčad Croatie Frankfurt

FC Croatia Frankfurrt II —- TSG Frankfurter Berg II    2 : 2 (0:0)

IMG_1160Znatno pomlađena druga momčad Croatie Frankfurt izborila je tek jedan bod na domaćem terenu u zanimljivoj utakmici protiv druge momčadi Frankfurteer Berga.

Od samog početka Croatia je napadala ali su se gosti uspješno branili. U kontrama su bili izuzetno opasni. Najprije su u 30 min. iznudili jedanaesterac a potom u zadnjoj minuti prvog poluvremena  svoje vodstvo povisili na 2:0.

U drugom dijelu utakmice Croatia je zaigrala još agresivnije. Najprije preko Marinića u 58 min smanjuje rezultat na 2:1 a potom jedini Nijemac u redovima Croatie Joachim snažnim udarcem sa 30 metara izjednačuje na 2:2.

Šteta da do kraja utakmice igrači Croatie nisu uspjeli realizirati svoju bolju igru.

Boje Croatie branili su: Filatow, Todorić, Šola, Faluta, Tolušić, Šumanović, Tomić, Šušak, Skočibušić, Marinić i Bešlić. Još u igrali: od 55. min. Duvnjak umjesto Tomića te od 68. min Jochaim umjesto Todorića.

Iduću utakmicu druga momčadd Croatie igra u petak, 19.rujna u Golsteinu. Protivnik je FFC Viktoria Frankfurt. Utakmica se igra u 19,00 sati. (S.Konta/SP)