Novo slavlje nogometaüa Pajda iz Möhlina / Foto: Fenix Magazin

2.Liga inter CH: Druga prvenstvena pobjeda Pajda, u gostima pao i Dietikon

FC Dietikon – NK Pajde 2:3 (1:1)

U utakmici drugog kola švicarskog nogometnog prvenstva u amaterskoj 2. Ligi international, momčad Pajda prebrodila je teško gostovanje u Dietikonu. Momčad trenera Dejana Rakitića i licenciranog trenera Ivana Barišić, u zanimljivoj je i utakmici punoj preokreta zasluženo slavila nad istoimenim ligašem sa 2:3.

Pajde su svoju bolju igru okrunili preko Lukića u 30 minuti došavši u vodstvo od 0:1. No momčad Dietikona, koju vodi hrvatski trener 38-godišnji Goran Ivelj, najprije izjednačuje u 45. minuti da bi potom u 51. minuti preokrenuli rezultat povevši sa 2:1. Strijelac za vodstvo domaćina bio je nogometaš hrvatskih korijena Dino Duvnjak.

Pajde nisu podlegle pritisku domaćini. Raspoloženi vođa napada Pajda Ivan Prskalo u 57. minuti izjednačava rezultat na 2:2. Odlučujući zgoditak, koji Pajdama donosi tri nova boda, postiže Milovac u 77. minuti.