1.FC KÖLN OSVOJIO PRVI BOD: Eintracht Frankfurt zgoditkom Andréa Silve ostao neporažen u Kölnu

U 4. prvenstvenom kolu njemačke nogometne Bundeslige, 1. FC Kölna i Eintrachta Frankfurt u nedjelju su podjelili bodove u Kölnu.

Momčad Eintrachta je došla u vodstvo u drugoj minuti sudačke nadoknade u prvom poluvremenu zgoditkom Andréa Silve iz jednaesterca. Izjednačio je Ondrej Duda u 52. minuti.

Još neporaženi Eintracht ušao je u utakmicu s istih početnih jedanaest kao i u prošlom kolu. Momčad Kölna se od početka koncentrirala na obranu te posjed lopte prepustio igračima Eintrachta čiji napadači su bili bezopasni u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu igra je bila bolja, a domaćini su pokušavali preko krila ugroziti vrata gostiju.

Na kraju je to bio je to najpravedniji rezultat utakmice koju je gledalo samo 300 gledatelja.

Eintracht  je s osvojenim bodom je pao na četvrto mjesto na ljestvici i ima 8 bodova, dok je Köln 16 na ljestvici s jednim osvojenim bodom.

U zadnjoj utakmici 4. kola, FC Schalke 04 također je podijelio bodove s 1. FC Union Berlin rezultatom 1:1.