Tomislav Badrov postigao je dva zgoditka za Hajduk Wiesbaden / Foto: Fenix Magazin

Tomislav Badrov odveo Hajduk Wiesbaden do druge pobjede zaredom

Hajduk Wiesbaden je i u drugom kolu nove sezone upisao pobjedu! Premda se još dosta igrača nalazi na godišnjim odmorima u Hrvatskoj i BiH, preostali igrači koriste na sjajan način minutažu i upisuju važne bodove na Hajdukov račun.

Već se nakon uvodnih minuta moglo zaključiti kako je Hajduk kvalitetnija momčad i bilo je samo pitanje kad će na neugodnom i ružnom terenu doći do nove pobjede.

Već nakon 12. minuta Radev pronalazi Tomislava Badrova, koji upisuje svoj prvi službeni pogodak u Hajdukovom dresu.

U 31. minuti ponovno Badrov pokušava doći do pogotka, upućuje udarac ali vratar domaćina ne uspijeva uhvatiti loptu a kapetan Hajduka Dimitar Garčev odbijanac rutinski posprema u mrezu za 2:0.

U drugom poluvremenu momčad Hajduka ponovno nameće svoju igru.

No, domaćin pokušava dugim loptama na iznimno malom terenu prebaciti obranu Hajduka.  U svim takvim naletima je Hajdukova obrana na čelu s vratarom Ivanom Ivkovićem reagirala vrhunski. Ali ipak u 51. minuti jedna takva nabacena lopta pronalazi put do najopasnijeg protivničkog igrača koji smanjuje rezultat na 2:1.

Hajduk je dalje nametao svoju igru i niže prilike za postizanje pogotka. Takva igra biva nagrađen u 62. minuti kada se raspolozeni Tomislav Badrov ponovno upisuje u strijelce za zasluženih 3:1.

Mogli su igraci Hajduka jos i povisiti rezultat do kraja utakmice ali napadaci nisu bili precizni. Na koncu zasluzenih 1:3 na gostovanju Hajduk na neugodnom terenu Kostheima odakle odnosi važna tri boda!

Sljedeću utakmicu Hajduk igra u nedjelju (20.kolovoza) u 15:00 sati kod kuće protiv prvoplasirane ( zbog bolje gol razlik) momcadi VfB Westend. Adresa igrališta je:Heßlocher Straße 55, 65207 Wiesbaden-Kloppenheim.

Sastav Hajduka:  Ivković – Krišto(od 38. Sarić), Petko, Črljenec, Novak – Stein (od 46. Asenov), Komušanac – Stojanović (od 60. Tomić), Badrov, Radev – Garčev

TuS Kostheim 05 – SV Hajduk Wiesbaden | 1:3 (0:2)