Težak poraz Croatie Griesheim u Ober Ramstadtu

Na tradicionalno neugodnom gostovanju u Ober Ramstadtu protiv FC Ober Ramstadta Croatia Griesheim upisala je poraz od 5-1 i tako nastavila tradiciju slabih igara na tom gostovanju. Iako je domaći FC Ober Ramstadt poveo već u 3. minuti golom Mathiasa Gunkela, utakmica se slomila u 37. minuti kada je Croatia Griesheim ostala sa igračem manje, nakon što je Smajović isključen zbog neopreznog starta i drugog žutog kartona.

Nakon rano primljenog pogotka Croatia Griesheim je uspjela konsolidirati igru i odgovoriti na presnig domaće momčadi, prije svega kroz čvrstu igru na sredini terena i dobrim zatvaranjem bokova. U 28. minuti dobro je uposlen Daniel Perić koji sjajnim udarcem sa nekih osamnaest metara izjednačava rezultat na 1-1. Ubrzo nakon izjednačujućeg pogotka odlične prilike za vodstvo Croatie propustili su realizirati Razan Farag i Lukas Blessing.

U 35. minuti nakon što su preko desnog boka ubacili jednu loptu na drugu stativu, loptu je za vodstvo Ober Ramstadta od 2-1 u mrežu pospremio Ilhan. Nakon isključenja Smajovića u 37. minuti Croatia Griesheim nije više mogla ozbiljnije parirati Ober Ramstadtu. U tim je trenucima Ober Ramstadt u potpunosti preuzeo kontrolu sredine terena i bio stalna prijetnja vratima Croatie. Golovima Blessinga( autogol) u 40. minuti, Beniteza u 56. mnuti i Hofmanna u 89. minuti Ober Ramstadt je samo rutinski do kraja odradio posao i gurnuo momčad Croatie Griesheim u donji dio ljestvice Kreislige A Dramstadt.

SV Croatia Griesheim: Buljugija, Pupić, Vujica, Blessing, Markota, Gebreigzeher, Farag, Hofstaedter, Smajović, Perić, Denis Andijević. Klupa( Nazari, Madroun, Čolina)