S novom pobjedom Croatia Karlsruhe je učvrstila drugo mjesto

Mühlburg -Croatia Karlsruhe 2:4
Nakon prošlotjednog trilera i pebjede nad Schielbergom od 3:2, Croatia Karlsruhe ovog vikenda ubilježila je novu pobjedu(4:2)
na gostovanjukod momčadi SW Mühlburg. U 26. minuta Denis Jurić donosi vodstvo Hrvatima kada probija bok i zabija loptu pod samu prečku. Samo 3 minute kasnije igrači Croatije su stali i čekali da će sudac odsvirat zaleđe ali domaćin koristi nepažnju i dolaze do 1:1.
Nepažnja u obrani Croatije događa se i u 33 minuti i domaćini vode sa 2:1. Croatia stabilizira svoju igrui i Tomislav Mara s lijepom asistencijo mu
pošljava Tea Omića koji u 39 min postiže zgoditak za izjednačen je na 2:2.
Samošto se krenulo sa centra domaćin gubi loptu i sjajni Tomislav Maras opet asistira iovajput upošljava Antu Galića koji u 40. min. igre zabija za 3:2 vodstvo Croatije ih zadnjih 15 minuta u prvom poluvremenu bila je inajbolja igra obiju momčadi.

U nastavku igre u drugom poluvremenu igralo se čvršće sa objestrane. U 52 minuti Teo Omić probio je lijevi bok i ubacuje loptu u
kazneni prostor gdje se naj bolje snašao Mišel Pocrnja izabio za 4:2.
Do kraja susreta bila je još prigoda za igrače Croatie ali se jedva iščekivalo kraj susreta, Pohvale idu i ovaj put opet igračima Croatije. S novom pobjedom Croatia je učvrstili drugo mjesto s 48 boda i gol razlikom od 73:25.  Bila je to 14-ta utakmica Croatie bez poraza. Iduću utakmicu Croatia igra u srijedu 13. travnja u 19 sati u gostima kod Ettlingerweier III.
Sastav Croatie:Oravec, Mirosavljević (38.Pfannendörfer), Golubić, Kriżanić, Jurleta, Pocrnja, Maras, Tomić, Denis Jurić,Omić (81.Posenjak),