Pogledajte pogodak kojim je Kreilach spasio Union u Frankfurtu

Kreilach sa tri postignuta pogotka na ljestvici strijelaca druge Bundeslige dijeli 3. mjesto

Vezni igrač Damir Kreilach nastavio je s dobrim igrama u njemačkom drugoligašu Union Berlinu. Naime, na gostovanju kod FSV Frankfurta u 5. kolu postigao je pogodak (u 57. minuti) kojim je svoju momčad spasio od poraza nakon što je FSV u vodstvo doveo Leckie (41. minuta).

Kreilach je sada uz Nemeca sa tri postignuta pogotka najbolji klupski strijelac dok na ljestvici strijelaca druge Bundeslige dijeli 3. mjesto.

Dodajmo i kako Roberto Punčec nije nastupio za Berlinčane.

U nedjelju su igrana još dva susreta 5. kola. Paderborn je pobijedio 1860 München 1:0, a istim rezultatom Fortuna Düsseldorf bila je bolja od Bochuma. Marin Tomasov je za Zehcigere odigrao cijeli susret. Ivan Paurević zabilježio je prvi nastup ove sezone za Fortunu Düsseldorf. Igrao je od 74. minute i dobio žuti karton.

Poredak: Greuther Fürth 13 bodova, 1860 München, Erzgebirge Aue i Kaiserslautern po 9, Union Berlin i Karlsruhe po 8 bodova… (ha)