NK Pajde Möhlin / Foto: Fenix Magazin

Pajde Möhlin razočarale: Neriješeni rezultat nije dovoljan za prvaka

FC Dulliken – NK Pajde Möhlin 1:1 (0:1)

U nedjeljnoj utakmici protiv FC Dullikena, NK Pajde Möhlin su razočarale postignutim rezultatom kod gostujuće momčadi koja se nalazi na dvanaestom mjestu.

Pajde su glavni pretendent na prvo mjesto. Nalaze se na drugom mjestu na tablici.  Rezultat od 1:1 odlično odgovara domaćinu Dullikonu za borbu u opstanku druge Interregional lige.

Jedini gol za Pajde je postigao Bojan Lukić u 29 minuti prvog poluvremena za 0:1.

S tim se rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Domaćin je izjednačio u 77. minuti preko svog igrača Nilsa Wernlia.

Sastav NK Pajde Mohlin: S.Dreven,K.Cejvanovic,A.Asanović, R.Lehmann ( C),B.Lukić,J.Kozić,E.Hayhijaha, J.Tettey, P.Bojović, D.Tesić, M.Popović, D. Kafader.

Rezerve: Z.Lujić,L.Novak, J.Jukić, S.Hudorović, I.Jovanović, L.Matić

Trener: D.Rakitić i I.Barišić