NK Croatia Düsseldorf slavila sa visokih 7:2

1185665_10200983803537640_648740870_nNK Croatia Düsseldorf od prve minute pokazala je da je bolja momčad i na kraju više nego zasluženo pobjedila tursku momčad sa 7:2. Već u 12. minuti pogodkom Vibransa došli su do vodstva od 1:0. Samo šest minuta kasnije točnije u 18. minuti Bonsu povisuje rezultat na 2:0. U 40. minuti pokošen je Trajković u šesnestercu gostiju, a najstrožu kaznu izvodi Radičević koji pogađa samo vratnicu. Sudac Kratz ponavlja udarac sa bijele točke jer je gostujući igrać prerano krenuo u šesnesterac. Trajković je bio precizniji i dovodi Croatiju u vodstvo od 3:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor. U drugom dijelu Croatia je sa još 4 postignuta gola natrpala mrežu protivnika do vrha. Konačni rezultat na kraju je bio 7:2. Sljedeću utakmicu Croatia Düsseldorf igra u gostima za dva tjedna 01. prosinca kod SG Benrath-Hassels II, Am Wald 130, 40597 Düsseldorf . Početak je u 13:00 sati.