NJEMAČKI KUP: Bayern prošao, Kovač s Eintrachtom gostuje kod Hannovera

Njemački nogometni velikan Bayern Munchen plasirao se u četvrtfinale njemačkog Kupa pobijedivši u susretu osmine finala Wolfsburg 1-0.

Pogodak odluke zabio je Douglas Costa u 18. minuti.

Plasman u četvrtfinale izborio je i HSV koji je u bundesligaškom okršaju pobijedio Koln 2-0. Golove za momčad iz Hamburga zabili su Gideon Jung (5) i Bobby Wood (75).

Borussia Moenchengladbach je na gostovanju pobijedila drugoligaša Greuther Fuerth 2-0. Gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši dva gola, a strijelci su bili Ozcar Wendt (12) i Thorgan Hazard (36-11m)

Arminija je prošla dalje nakon što je boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila četvrtoligaša Astoriju Walldorf 5-4. Utakmica je završila 1-1. Gosti su poveli u 57. minuti golom Toma Schultza, a izjednačio je Marcel Carl u 78. minuti. Gosti su posljednjih pet minuta produžetka igrali s igračem manje nakon što je isključen Keane Stadue.

Prilikom izvođenja kaznenih udaraca kod Astorije su bili neprecizni Nicolai Gross i Jonas Kiermier, dok je kod Arminije promašio Fabian Klos.

Preostale četiri utakmice na rasporedu su u srijedu.