Arhivska snimka nogoetaša Pajdi / Foto: Fenix

Hat-trick Mladena Popovića u pobjedi Pajda nad Rothristom od 4-2

NK Pajde Möhlin –  FC Rothrist    4:2 ( 3:0 )

Nogometaši Pajda ostvarile su u subotu pobjedu protiv trinaestog na ljestvci  2. Internacionalne amaterske lige Švicarske. Hrvatska momčad nije imala doraslog protivnika.

Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu kada je raspoloženi Mladen Popović, napadač s brojem deset na leđima, postigao svoj Hat trick u 26., 28., 45. minuti.

Drugi dio utakmice započeo je novim zgoditkom u mreži gostiju. Strijelac u 48. minuti je bio Sandi Hudorovića za 4:0.

I kada je bio na pomolu potpuni brodolom protivnika, Pajde su se opustile i gosti dolaze do zraka. Preko Sopljaka i Karabega gosti postižu dva zgoditka, u 49. i 75. minuti, i rezultat je smanjen na 4:2.

U 80. minuti gosti iz Rothrista ostaju bez Kastrida Hasanrama koji dobiva izravni crveni karton. Ni s igračem više Pajde do kraja ne uspijevaju postići novi pogoda i rezultat ostaje 4:2.

Trener Pajda Dejan Rakitić izjavio je kako je bio jako zadovoljan prvim dijelom utakmice ali ne i drugim dijelom kada su se igrači opustili i dozvolili protivniku da se razmaše te postigne dva zgoditka.

Sastav NK Pajde Möhlin: S. Dreven, K.Čejvanović, A.Asanović, R.Lehmann (C)L.Novak, J.Kozić, E.Haxhijaha, S.Hudurović, D.Tesić, P.Bojović, M.Popović. Još su igrali: J.Jukić, L.Matić, Z.Lujić.  Strijelci za NK Pajde: 26′  28′ 45 ‘ Mladen Popović, 48’ Sandi Hudorović, za Pajde.  Treneri: I.Barišić, D. Rakitić,P.Ivanović,M.Filipović.