Golijada Croatie Frankfurt na gostovanju kod Schwalbacha

FC Schwalbach Taunus- Croatia Frankfurt 1:6 (0:2)

Kreisoberligaš FC Schwalbach, koji se natječe u Kreisoberligi Main-Taunus teško je stradao u prijateljskoj utakmici protiv Croatije Frankfurt. Rezultat od 1:6 odraz je odlične igre hrvatske momčadi. Pogotovo se to odnosi na drugo poluvrijeme, kad su napadači Croatije zabili četiri zgoditka.

U prvom poluvremenu Croatia je došla u vodstvo zgoditkom Zubca u 32. minuti da bi potom u 39. minuti gledatelji vidjeli sjajan pogodak Marića  sa 30-tak metara.

U nastavku utakmice igračku palicu u veznom redu Croatije preuzeo je Miljenko Mrkonjić a razigrao se i Marko Rimac, koji postiže dva zgoditka (50. i 85. minuta). Po jedan zgoditak postigli su Lazeta (50.) i Duvnjak (66.min). Dobru utakmicu na vratima Croatije pružio je vratar druge momčadi Jakov Ilić.

Sastav Croatie: Ilić, Bracić, Zubac, S.Vidović, Soldo, M.Lažeta, Amanatidis, Hrvoje Drlje, Miro Drlje, Rimac, Marić. Od 46. min Duvnjak ušao umjesto  Amanatidis i Mrkonjić umjesto Mira Drlje.

Iduću prvenstvenu utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju, 23.travnja na svom terenu u Heddernheimu protiv momčadi TUS Nieder-Eschbach. Prva utakmica, koju igraju druge momčadi, počinje u 13,00. utakmica prvih momčadi se igra  u 15,00 sati.