(FOTO) Na krilima Dokića i Jeleča Hajduk iz Nürnberga pobjedio s 4:1 i ušao u Kreisklassu

KSD Hajduk Nürnberg – ESV Rangierbahnhof II 4:1 (0:1)

U doigravanju za ulazak u Kreisklasu, KSD Hajduk iz Nürnberga večeras pobjedio momčad ESV Rangierbahnhof II sa uvjerljivih 4:1 (0:1). Hrvatski igrači su to izveli na spektakularan način okrenuvši utakmicu u drugom poluvremenu.

Iako je Hajduk u 5. minuti imao izglednu priliku, koju su stvorili Gavran i Jeleč, gosti su došli u vodstvo u 21. minuti i tim rezultatom je završeno sveukupno loše prvo poluvrijeme za Hajduk

U drugo poluvrijeme igrači Hajduka su krenuli na sve ili ništa. I isplatilo se. Na krilima Dominika Dokića i Jurice Jeleča u drugom poluvremenu Hajduk je uspio četiri puta zatresti mrežu ESV Rangierbahnhof.

Nakon što je Dokić u 55. minuti nakon slobodnog udarca uspio izjednačiti rezultat na 1:1, Jeleč je u 79. minuti iz gužve uspio preokrenuo rezultat u korist Hajduka. Dok su se gosti načuđavali preokretu, Hajduk je ponovno preko Jeleča u 85. minuti, na dodavanje Dokića, povećao vodstvo na 3:1. Točki na i stavio je Jurica Jeleč u 89. minuti za konačnih 4:1. Nakon završetka utakmice nastalo je neopisivo slavlje hrvatskih igrača i navijača.

Hajduk: Grof, Ivanković, Tole, Premph, Papa, Gavran, Rački, Dokić, Jeleč, Murić, Edenharter . S klupe su ulazili:Sakic, Novinc i Ilić. Kretanje rezultata i strijelci: 1:0 Naisi (21.), 1:1 Dokić (55.), 2:1 Jeleč (79.), 3:1 Dokić (85.), 4:1 Jeleč (89.)

Fenix-magazin/SIM/Foto:Franjo Vrljić