Croatia Frankfurt

Croatia Frankfurt deklasirala u gostima Makedoniju!

MKSV Makedonija – FC Croatia  0 : 6 (0:2)

Kapetan Croatije Frankfurt Mario Lazeta

Sa po dva zgoditka Bandića, Mokrzyckija  i kapetana Marija Lažete  frankfurtska Croatia je u trećem kolu stigla do uvjerljive pobjede na gostovanju protiv Makedonije u Frankfurtu. Jednako kao i Croatiju, i momčad Makedonije muči nedostatak igrača koji su još na godišnjim odmorima u domovini.

Povratkom vratara Ante Jukića obrana Croatije je dobila na sigurnosti tako da unatoč nekompletnosti nisu primili ni jedan zgoditak. Croatia je već u sedmoj minuti stigla u vodstvo pogotkom Roxa Mokrzyckog s bijele točke. Povećanje rezultata donio je Nandić najprije u 35 min na dodavanje kapetana M. Lažete koji Bandiću nabacuje loptu i u 50 min za 3:0. Napadačka igra Croatije donijela je povećanje rezultata u 65 min kada M.Lažeta povećava nakon dodavanja Mokrzyckija. U 72. min je obrnuta situacija i Mokrzycki zabija nakon dodavanja svog kapetana M.Lažeta  0:5. Konačan rezultat od 6:0 postavlja najbolji igrač u redovima Croatie Mario Lažeta u 82. minuti nakon lijepe akcije sa Šandrkom.

Croatia: Jukić, Mihaljević, Vidović, N. Lažeta, Bračić ( od 68 min Šusak), Bandić (od 50 min. Zubac), M. Lažeta, Šandrk, Andrić, Šubara, Mokrzycki. Iduće kolo prva momčad Croatije je slobodna. Narednu utakmicu Croatia igra u nedjelju, 13. rujna kada opet gostuje, ovaj puta kod FC Mainfeld.

Veterani Croatije također su bili uspješni na gostovanju kod momčadi Kickers 16. Croatia je pobjedila sa 5:3 a tri zgoditka postigao je Krišto dok se u listu strijelaca dva puta upisao i Danijel Bandov.  Sastav veterana Croatje: Mamić, Bandov, Budić, Sumić, Miloloža, Domeniković, Galić, Daniel Bandov, Krišto, Skočibušić, Rohwerder