Zagreb Dortmund riješio utakmicu u 12 minuta

NK Zagreb iz Dortmunda ostvario je još jednu pobjedu i to na domaćem terenu protiv Hörder SC II sa 3:1.

Nogometaši hrvatskog kluba ovu utakmicu su riješili već na samom početku susreta. Trebalo im je samo 12 minuta da zabiju sva tri pogotka.

Već u drugoj minuti Delalić dovodi Zagreb u vodstvo. Gosti se nisu uspjeli oporaviti od šoka kad je Mazreku u 10-oj minuti povisio na 2:0. Već tada se znalo da Zagreb neće propustiti ovu pobjedu. Samo dvije minute kasnije zbunjene goste dokrajčio je Delalić sa svojim drugim pogotkom i vodstvom Dortmunda od 3:0.

Gosti su malo posložili redove tako da su uspjeli sačuvati mrežu do kraja prvog dijela.
U drugom dijelu su čak uspjeli smanjiti rezultat ali to je bilo sve što su uspjeli pružiti protiv jakog Zagreba koji se sa ovom pobjedom nalazi na trećem mjestu na tabeli samo sa jednim bodom zaostatka od vodećeg SG Phönix Eving i isto bodova sa drugoplasiranim VfR Sölde.

Upravo protiv VfR Sölde Zagreb igra sljedeću utakmicu u nedjelju 13. studenoga sa početkom u 14:30 sati. Biće to pravi derbi koji će zasigurno napraviti i neke rošade na tabeli. Sa istim protivnikom 10 dana poslje Zagreb igra u kup utakmicu.
Za NK Zagreb Dortmund su nastupili: D.Vrdoljak(kapetan) ,M.Karas,J. Vidivić, E. Kljajić,M.Burazin, V.Klasić, A.Delalić, R.Grbavac(od 55. M.Spasojević), , M.Kožul,H.Dinel (od 64. G.Kanjir), V.Mazreku.