Visokom pobjedom od 8:0 Croatia Bietigheim do novih bodova. Lehačkin novi hat-trick!

U posljednjem kolu prije Uskrsnih blagdana, Croatia Bietigheim ostvarila je najveću pobjedu u tekućem dijelu prvenstva.
Prosječan protivnik iz Gemmrigheima ovoga se puta morao pomiriti gubitkom bodova. NK Croatia je svih devedeset minuta diktirala tempo, a učinak golova je realnost u odnosu na tijek susreta. Plejada lijepih pogodaka ostavila je gledatelje zadovoljnim, koji su zasluženim pljeskom nagradili svoje ljubimce. Od strijelaca treba naglasiti Hat-Trick Alena Lehečke u prvom poluvremenu, te pogodak Michaela Sablje za 3:0 sa četrdesetak metara točno tamo gdje se spaja vratnica sa prečkom.
Croatiji u nedjelju 19. travnja u 15.00 sati u goste dolazi posljednji na tablici TSV Bönnigheim II. Sve osim očekivana tri nova boda bio bi veliki neuspjeh.