VIDEO Sjajni golovi: Žulj pogodio sa centra, a Brozović iz slobodnjaka

Mladi Žulj u sjajnoj je formi, u austrijskoj Bundesligi već je postigao 4 pogotka

Robert Žulj (21), napadač austrijskog Rieda, postigao je sjajan pogodak za mladu austrijsku reprezentaciju u prijateljskoj utakmici s vršnjacima iz Nizozemske. Naime, Žulj, do kojeg je u 23. minuti lopta stigla na središtu igrališta, uputio je udarac kojim je lobao vratara Nizozemske te je Austrija povela 1:0.

Mladi Austrijanci su na kraju slavili rezultatom 3:0, a preostale pogotke je postigao Gregoritsch.

Dodajmo, kako je Žulj i potencijalni hrvatski reprezentativac sve dok ne zaigra za seniorsku austrijsku vrstu. Ove sezone igra u sjajnoj formi, a u 10 nastupa u austrijskom prvenstvu postigao je po četiri pogotka i asistencije.

Donosimo i video odličnog pogotka iz slobodnog udarca kojeg je u kvalifikacijama za Euro postigao Marcelo Brozović.

Hrvatska je slavila na gostovanju u Švicarskoj (2:0), a Brozović je bio dvostruki strjelac. Spomenuti pogodak Brozovića donio je u 38. minuti vodstvo Hrvatskoj. (ha)

>>Hrvati jurišaju na prvo mjesto: Kovačevi mladići slavili u Švicarskoj