U SJAJNOM IZDANJU Kapetan Mario Lažeta postigao 4 gola u 12. uzastopnoj pobjedi Croatije Frankfurt

Spvgg 02 Griesheim II – FC Croatia 0:5 (0:3)

Dva zgoditka kapetana Croatije Frankfurt Marija Lažete
Četiri zgoditka kapetana Croatije Frankfurt Marija Lažete

Da se kapetan Croatije Mario Lažeta nalazi u top formi potvrdila je i današnja utamica Croatije na gostovanju u Griesheimu gdje je Croatia zabilježila svoju 12 pobjedu u nizu. a kapetan Lažeta postigao četiri zgodtka a kod petog je bio dodavač. Croatia je sve riješila već u prvom poluvremenu kada je Lažeta postigao hat-trick. Croatia je mogla voditi i sa većom razlikom da u 42. minuti specijalist za kaznene udarce Kristijan Zubac nije zapucao loptu s 11 metara izvan okvira gola domaćeg vratara.

U nastavku utakmice trenerski dvojac Croatije Danijel Konta i  Andreas Schäfer, koji sjajno vode svoju momčad u nastavku jesenskog dijela prvenstva, pružili su mogućnost Amanatidisu, Kiselom i Miloloži da pokažu svoje nogometne mogućnosti.

Croatia Frankfurt: Jurić, Bešlić, Lovrić (od 76. Kiseli), Zubac, Lažeta, Marić, Todorić (od 68. Miloloža), Mrkonjić, Drlje, Soldo (od 59. Amanatidis), Šandrk

Druga momčad Croatije izgubila je na gostovanju kod FC Heisenrath Goldstein II sa minimalnim rezultatom 1:0. Kapetan Jurica Šola i društvo nisu imali sreće jer je rezultat mogao biti i obrnut.

Croatia II: Filatow, Šola, Skočibušić, Rohwerder, Mario Keleva, Nikola Lažeta, Duyar, Bass (Grančić), Periša, Pravdić (Krišto), Žarko.

Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u srijedu, 07. prosinca protiv momčadi SG Harheim u 20,00 sati na svom igralištu u Heddernheimu. Druga momčad Croatije igra dan kasnije, u četvrtak, u Harheimu gdje dolazi u goste momčadi FC Harheim. Utakmica se također igra u 20,00 sati.