SV Croatia Griesheim izgubila (1-2) od FC Ober Ramstadta

jure-markota1
Strijelac jedinog gola za Croatiju Griesheim Jure Markota

U nedjelju je u 20. kolu Kreislige A Darmstadt domaća Croatia Griesheim ugostila drugoplasiranu momčad lige FC Ober Ramstadt. Croatia Griesheim u utakmicu je ušla spremna na nadmetanje sa ciljem uzimanja sva tri boda. Ipak, jedna greška vratara Croatie Griesheim u 53. minuti te dekoncentracija zadnje linije obrane u posljednjim minutama susreta, onemogućili su Croatiji Griesheim izaći iz susreta sa favoriziranim Ober Rasmstadtom sa pozitivnim rezultatom.

Utakmica je započela u viskom ritmu gdje su obje ekipe pokazale da su spremne na nadmetanje. Vezni trio Croatie Griesheim Blessing, Farag, Hofstaedter dobro je uvezao igru Croatie Griesheim pokušavajući u organiziranim napadima doći do gola Ober Ranstadta, no pogodaka nije bilo.

Drugi dio susreta obilježila je pogreška vratara Croatie Griesheim. Igrala se 53. minuta kada je Ober Ramstadt uputio udarac na gol Croatie Griesheim, vratar Croatie je udarac obranio, no lopta mu je ispala iz ruku, a spretni napadač Ober Ramstadta Gueler ne propušta priliku za 0-1.

Iako vidno šokirani primljenim pogotkom, igrači Croatie Griesheim uspjeli su susret nastaviti u istom ritmu. Takav pristup igri isplatio im se u 82. minuti kada je jednu ubačenu loptu sa boka Jure Markota glavom uspio pospremiti iza leđa vratara Ober Ramstadta.

I tek što su krenuli sa centra, zadnja linija obrane Croatie Griesheim loše je reagirala na jednu ubačenu loptu sa boka što je iskoristio Thomas Beck i u 83. minuti doveo Ober Ramstadt u vodstvo od 1-2.

SV Croatia Greisheim: Smith, Banović, Pupić, Blessing, Markota, Kuhn, Farag, Hofstaedter, Daniel Andrijević, Smajović, Gebreigzeher. Klupa(Nedel, Madroun,Nazari,Frotanz,Vujica)