Sjajni Davor Selak trostruki strijelac u pobjedu plavo-bijelih u Heilbronnu

Poprilično ozbiljan konkurent SV Untergruppenbach u nedjelju nije imao nikakvih izgleda protiv SV Blau-Weiss Tomislav. Na stadionu u Horkheimu, pred oko 150 gledatelja, SV Blau-Weiss Heilbronn je posve zasluženo slavio protiv SV Untergruppenbach rezultatom 4:1. Iako su gosti su poveli u 22. minuti, samo par minuta kasnije domaćini preko Marin Selaka poravnali rezultat na 1:1. Nakon toga plavo-bijeli su propustili par dobrih prilika. Raspoloženi Davora Selak najbolje funkcionira u plavo-bijelom stroju i pred odmor postiže zgoditak za vodstvo hrvatske momčadi od 2:1.

Drugo poluvrijeme Hrvati su otvorili sa nekoliko dobrih prilika. U 55.  minuti Ivan Josić postiže lijepi pogodak za vodstvo od 3:1. Domaćini su lijepim kombinacijama i brzim rješenjima pokazali nadmoć te su trećim pogotkom Davora Selaka postigli uvjerljivu 4:1 pobjedu te upisali još tri važna boda u ovoj sezoni.

Za Blau-Weiss Tomislav iz Heilbronn su nastupili: Franković, Nedić, Čavar, Kastrati, Josić, Rančić, Čačić, Marin Selak, Davor Selak, Kokorović, Gashi, Jusić, Matić, Gürler.