NK Croatia Reutlingen - snimio Ivo Lacić

Samo bod Croatiji Reutlingen u prvom kolu Landeslige

Croatia Reutlingen – TB Kirchentellinsfurt 2:2 (0:1)

REUTLINGEN-Nisu pomogle ni duge i kvalitetno obavljene pripreme, ni četiri zimske prinove, nogometaši Croatije su u prvom kolu nastavka natjecanja Landeslige odigrali doma 2:2 (0:1) s predzadnjim na ljestvici, TB Kirchentellinsfurtom. Jesenas je bilo 1:0 za Croatiju.

-Nismo zadovoljni, bod nam je premalo -iskreno priznaje predsjednik Josip Mičić, te pojašnjava:

-Nije to bila naša igra, posebno u prvom smo poluvremenu bili pasivni. Neodlučeno je realan ishod.

Nijemci su poveli u 40. minuti, Ante Topić (60.) i Marijo Nikolovski (61.) su preokrenuli u korist Croatije a onda je šok uslijedio u posljednjoj minuti. Gosti su u posljednjem napadu poravnali na konačnih 2:2.

Croatija je igrala u sastavu: Conconcelli, Šilić, M. Blažević, Nikolovski, Topić (86. Čilić), Kern, Rohloff (46. Gerdes), Nakos, Tolić, Shuti i Nikolaci.

Igrale su sve četiri zimske prinove Topić, Čilić, Tolić i Nikolaci.

Sljedeće nedjelje u 15 sati Croatija gostuje kod trećeplasiranog Tuttlingena, novaka u Landesligi koji je slavio 1:0 u prvoj utakmici u Reutlingenu.