Sa tri zgoditka Kristijan Zubac torpedirao Tempo

FC Croatia – KSV Tampo II 6 :1 (3:0)

Kritijan Zubac
Kristijan Zubac vuče ovu jesen momčad Croatije Frankfurt

Svojim igrama i zgoditcima Kristijan Zubac nastavlja ove jeseni održavati momčad Croatie Frankfurt u gornjem dijelu tablice. U nedostatku ozljeđenog napadača Ivana Hrskanovića, glavni vezni igrač Croatije sve češće postaje strijelac. Zubac je u nedjelju ukrcao drugoj momčadi KSV Tempa tri zgoditka, od kojih je jedan bio iz slobodnog udarca. Uz Zubca, odličnu igru pružio je kapetan Mario Lažeta, koji je postigao jedan a namjestio čak tri zgoditka. Navijače kao i trenere Croatije raduje povratak Nikole Lažeta koji se nakon ozljede vraća u raniju vrhunsku formu. Šesti zgoditak za Croatiju u nedjelju je postigao novopridošli napadač Željko Miloloža koji bi trebao nadomjestiti dulje vremena ozljeđenog prvog napadača Croatije Ivana Hrskanovića.

Croatia: Jukić, Bešlić, Lovrić (od 60 min.Faluta), Zubac (od 61.min Kiseli), Nikola Lažeta (od 61.min.Miloloža), Šandrk, Andrić, Mario Lažeta, Bračić, Šušak, Puljić. Strijelci za Croatiju: Kristijan Zubac u 18., 60. i 61. te po jedan pogodak Mario Lažeta u 12., Nikola Lažeta u 36. i Željko Miloloža u 71. minuti.

Druga momčad Croatije izgubila je na svom terenu od momčadi SC Ridberg II sa 4:2.
Rani dolazak gostiju u vodstvo u 3. te novi pogodak u 14. minuti potpuno je razbio koncepciju hrvatske momčadi. Unatoč primljenom trećem zgoditku u 60. minuti, Croatia se pokušala vratiti. I gotovo je u tome uspjela. Zgoditcima Krište u 65. a potom i Skočibušića u 89. min Croatia je bila nadomak izjednačenja. U produžetku od čak 6. minuta napadači Croatije su ulazili u prilike ali nije bilo dovoljno koncentracije. Primljeni zgoditak u zadnjoj minuti za konačnih 2:4 ne odražava pravo stanje stvari na utakmici.

Croatia II: Filatow, Šola, Skočibušić, Rohwerder (od 29.min.Todorić), Mario Keleva (od 23.min.Sičenica), Mirko Keleva, Delić, Mihaljević, Bandić, Jochim (od 57. min. Budimir), Krišto.

Iduću utakmicu Croatia igra u nedjelju 29.studenog protiv Spvgg Kickers u 12:30 sati na svom terenu u Heddernheimu.