Remi Croatie Griesheim na neugodnom gostovanju kod TSG 46 Darmstadt

U pravoj prvenstvenoj utakmici dvaju takmaca koji se bore za priključak u gornji dio ljestvice Kreislige A Darmstadt Croatia Greisheim i TSG 46 Darmstadt odigrali su 2-2. Utakmica koja je obilovala preokretima i dobrim potezima u potpunosti je zadovoljila očekivanja promrzlih gledatelja.

Domaći TSG 46 Darmstadt je dobro otvorio utakmicu te vrlo ranim pogotkom Adedokuna u 13. minuti susreta TSG Darmstadt je došao u vodstvo od 1-0. Nakon primljenog pogotka Croatia Griesheim je uspjela primiriti igru i preuzeti kontrolu lopte na sredini terena.

Kontrola lopte omogućila je Croatiji Griesheim da organizira par dobrih akcija ispred gola TSG 46 Darmstadt, no rezultat se nije mijenjao do kraja prvog dijela.

U drugm dijelu stvar je u svoje ruke preuzeo najbolji strijelac Croatie Griesheim Razan Farag koji je sa svoja dva pogotka u 50. minuti i 76. minuti doveo u vodstvo 2-1 Croatiu Griesheim. Sa svoja dva nova pogotka Razan Farag se popeo na 2. mjesto najboljih strijelaca Kreislige A Darmstadt.

I kada se činilo da će Hrvati iz Griesheima odnijeti sva tri boda sa teškog gostvanja u Darmstadtu, vezni igrač TSG 46 Darmstadt Rachlitz uspio je u 90. minuti susreta izjednačiti na 2-2. Podijelom bodova mogu biti zadovoljne obje momčadi koje su pokazale puno želje i truda, pa se remi pokazuje kao najprikladniji rezultat.

SV Croatia Griesheim: Nedel, Pupić, Bickelhaupt, Blessing, Markota, Farag, Manuel Nothnagel, Smajović, Perić, Danny Nothnagel, Altuna.Klupa(Brandau, Madroun, Erdogan)