Raspoloženi Branislav Glamočanin i Mario Lažeta potopili momčad Bad Vilbela

FC Croatia – FV Bad Vilbel ll 8 :0 (1:0)

Stane sudac
Slika sa prošlotjedne utakmice Croatie

U pripremnoj utakmci protiv druge momčadi Bad Vilbela, Croatia Frankfurt je ostvarila visoku rezultatsku pobjedu koja je ostvarena u drugom dijelu utakmice. U prvom poluvremenu napadači Croatie samo jednom su zatresli mrežu gostiju, i to u 38. min kada je Nikola Lažeta bio siguran strijelac sa bijele točke.

U drugom poluvremenu raspucao se novopridošli napadac Croatije Branislav Glamočanin postigavši dva zgoditka koliko i kapetan Mario Lažeta. Obojica dvostrukih strijelaca iskazali su se i kao trostruki dodavači za postignuti zgoditak. Zgoditke za hrvatsku momčad postigli su još Bračić, Vidović i Zubac.

Croatia: Jukić, Stipe Vidović, Soldo, Mario Lažeta, Amanatidis (od 46.Livajić), Nikola Lažeta ( od 55. Zubac) , Puljic, Jurišić, Bračić (od 55. Faluta), Lovrić (od 55. Šandrk), Branislav Glamočanin.

Croatia Frankfurt II (3)
Druga momčad Croatie Frankfurt

Druga momčad Croatije također je bila uspješna na domaćem terenu protiv SV Sachenhausen ll. Rezultat od 2:1 za Croatiju II mogao je biti još izražajniji da su strijelci podesili nišanske sprave. Nakon vodstva od 2:0, kada su zgoditke postigli Skočibušić u 29. i Bandić u 53. Minuti, gosti su u zadnjim trenutcima utakmice ublažili poraz na podnošljivih 2:1.

Croatia II: Dario Bandov, Šola, Skočibušić, Rohwerder, Sumić, Jure Sarić, Todorić, Mario Keleva, Budimir, Duyar (od 30. Periša) Bandic