Croatia Zürich odigrala prvu pripremnu utakmiciu za novi sezonu / Foto: Fenix (I. Barišič)

PRVA PRIPREMNA: Croatia Zürich odigrala neriješeno protiv trećeligaša Siebnena

Poslije tri tjedna teških treninga Croatia Zürich je u subotu imala prvu provjeru kod trećeligaša SC Siebnen.

SV Siebnen – NK Croatia Zürich 2:2 ( 2:0)

Domaćini su ušli motivirani protiv renomiranog hrvatskog trećligaša ne bi li izborili pobjedu i tako podigli moral svojih igrača. Od početka su domaćini radili pritisak na vrata Croatie te u prvom poluvremenu su stigli do vodstva od 2:0.

U nastavku utakmice trener Croatije Stanislav Blažanović je napravo četiri izmjene. Novi igrači su unijeli svježinu u igru hrvatske momčadi, što je i rezultiralo pogocima Nikole Novaka i Kristijana Krstića za izjednačenje rezultata na 2:2.

Na kraju je to bio i konačan rezultat s kojim su mogle biti zadovoljne obje momčadi.

Sastav NK Croatia ZH:F. Dukić, Dezić , I. Dukić, Crnković, K. Krstić, Lastro, Gašo, Komin, Lapenda, Petrlić. Još su igrali: A.Krstic, Bagarić, M. Ziljak, Blazanović i Nova.

Trener i igrač:Stanislav Blažanović